Oświadczenie Koła Obywatelskiego Bloku Samorządowego w Bielawie

Odwołując Marcina Raka po 3 latach wytężonej pracy ze stanowiska dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielawie burmistrz Piotr Łyżwa skompromitował się oraz utracił całkowicie nasze i wielu bielawian zaufanie.
 Po raz kolejny pokazał, że nie ważne są dla niego wysokie kompetencje menadżerskie szefa OSiRu i widoczne sukcesy tej prężnie rozwijającej się dużej jednostki budżetowej, a to że wyrósł obok niego niezależny i powszechnie ceniony lider zarządzania.
Tym samym Piotr Łyżwa obnażył swą małość i brak zdolności do współpracy z mądrzejszymi od siebie. Widać teraz dobitnie, że utracił kontakt z rzeczywistością oraz to, że nie dobro miasta jest dla niego najważniejsze, a eliminacja potencjalnego konkurenta politycznego do fotela Burmistrza Miasta w nadchodzących wyborach.
Dlatego oświadczenie Urzędu Miasta, szkalujące powszechnie szanowanego Marcina Raka uważamy za przejaw dyskryminacji i swoistego szaleństwa politycznego.
Jesteśmy przekonani, że za pół roku mieszkańcy Bielawy przy urnach wyborczych właściwie ocenią postępowanie włodarza swojego miasta.

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy i zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Chcąc opuścić <em>phasis na Twój komentarz?

Trackback URL http://obsbielawa.pl/2018/05/11/oswiadczenie-kola-obywatelskiego-bloku-samorzadowego-w-bielawie/trackback/